Чому відбувається вібрація гіроскутера

  • Чому відбувається вібрація гіроскутера

Чому трясеться гіроскутер? З цим питанням часто стикаються новачки, які тільки-тільки починають знайомитися з міні-Сегвея. Отже, якщо Ваш гіроскутер вібрує, це може бути викликано ... Хоча ні, давайте для початку розберемося з тим, звідки взагалі береться ця вібрація. Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому гіроскутер не падає? Всього два колеса, ніякої третьої точки опори, а адже платформа впевнено стоїть в горизонтальному положенні. Як так виходить?

Вся справа в гіроскопах: Стабілізітор, які постійно обертаються і, згідно із законами фізики, намагаються зберегти напрямок своїх коливань. Саме ці п'ять вібраційних гіроскопів, контрольовані мікропроцесорами, і утримують гіроскутер в правильному положенні. Іншими словами, саме гіроскопи вібрують, і саме тому гіроскутер трясеться. Але чому ця вібрація є не завжди? Чому гіроскутер також не вібрує при правильному використанні? Коли на гіроскутер встає людина - користувач - система моментально враховує це, і сигнали, що надходять гіроскопічним стабілізаторів, змінюються. Змінюються і частота вібрації, і її амплітуда, відповідно, корпус перестає трястися, і можна їхати з повним комфортом. Як він дізнається, що на нього стала людина? У більшості моделей за це відповідають спеціальні кнопки - натискні елементи, розташовані на платформі, прямо під накладкою. Встав на міні-сигвей, затиснув кнопку, їдеш.

Чому трясеться гіроскутер, якщо на ньому вже стоїть водій? Якщо Ви стоїте на платформі, а він все ще продовжує вібрувати з вираженою амплітудою, є два найбільш вірогідних варіанти: Недостатньо ваги. Гіроскутер залежить від ваги їздця, саме тому в характеристиках будь-якого міні-сігвея вказано таку вимогу, як мінімальна вага користувача. Якщо на гіроскутере намагається прокотитися дитина, йому просто не вистачить «кілограмів», пристрій буде вібрувати. Якщо Ви поставили на платформу тільки одну ногу, той же результат. Рішення: Для дітей рекомендуємо купувати спеціальні дитячі гіроскутери, з низьким порогом мінімальної ваги. Для дорослих: просто вставайте на платформу двома ногами, грунтовно; Помилкова постановка ніг. Якщо Ви ставите ноги занадто близько один до одного або до краю платформи, датчики не зможуть коректно працювати. В результаті, гіроскутер буде «думати», що користувача на платформі в даний момент немає, звідси і вібрації. Рішення: Дотримуйтесь всі дані виробником гіроскутера рекомендації - в тому числі і ті, які стосуються постановки ніг або положення корпусу при катанні на гіроскутере. В такому випадку, подібних проблем у Вас не виникне.

Дитина на дитячому гіроскутере Я все роблю правильно, чому гіроскутер тремтить !? Якщо у Вас вистачає ваги, і Ви впевнені, що ноги ставите правильно, а міні-сигвей все одно вібрує - це погана ознака. Швидше за все, то щось трапилося з датчиками або кнопками: вони вийшли з ладу, а значить, вібрації нікуди не подінуться. В цьому випадку ми настійно рекомендуємо Вам звернутися в сервіс. Уникнути подібних проблем можна ще на стадії вибору гіроскутера: просто стежте за тим, щоб сподобалася Вам модель була випущена відомою фірмою (мова про фірмових гіроскутерах: Ecodrift, Ruswheel, Wmotion, Hoverbot, Smart Balance - нема про китайських no-name і підробки!) . Не беріть китайські безіменні, саме вони тремтять без видимої причини. Сподіваємося, ця стаття була Вам корисною. Вібрація гіроскутера - всього лише особливість конструкції цього транспортного засобу, яка при правильному використанні міні-сігвея абсолютно не заважає.

27.07.2017 13:47:47
0
2231

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Інноваційні кондиціонери LG: життя в атмосфері чистого і свіжого повітря

Інноваційні кондиціонери LG: життя в атмосфері чистого і свіжого повітря

Стильне доповнення життєвого простору - інноваційна кліматична техніка. Маркетологи інтернет-магазину «Алло» надали список кондиціонерів LG, які втілюють в собі турботу про свіжість повітря і бездоганну ефективність. Які характеристики пристроїв варті уваги українських покупців? Кондиціонер LG A12IWK - гармонійний альянс розкоші і високих технологій. Інверторна модель, представлена на http://al..

13.06.2017
0
336
Electrolux анонсувала новий блендер ESB2500

Electrolux анонсувала новий блендер ESB2500

Якщо ще зовсім недавно все куталися в теплі шарфи і пальто, то зараз весна міцно зміцнила свої позиції за вікном. Саме час замислитися над тим, як зустріти весняно-літній сезон повним сил, енергії і бадьорості. Наша порада - почати зі здорового харчування, і в цьому вам допоможе спортивний блендер Electrolux ESB2500. Напевно, кожен з нас хотів би приділяти більше уваги своєму здоров'ю і фізи..

27.07.2017
0
324
Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Підсумовуємо ключові "яблучні" новинки, які представили світу напередодні. Компанія Apple 5 червня провела презентацію, в рамках якої представила свої оновлені iPad Pro, iMac Pro, оновлені MacBook і ряд інших новинок, в числі яких опинилася і нова iOS 11. Захід пройшов в рамках конференції WWDC 2017, в даний час продовжується в Сан- Хосе. Cумміруем інформацію про ключові "яблучних" продуктах, я..

27.07.2017
0
860