Навігатор Beeline для велосипедистів вкаже напрямок, але не маршрут

  • Навігатор Beeline для велосипедистів вкаже напрямок, але не маршрут

Багато велосипедисти вважають, що вони набагато вільніше мотоциклістів. Вірно, адже вони можуть поїхати куди завгодно, коли їм цього захочеться. Якщо ви згодні з цим, то вам до душі може припасти Beeline. Це новий гаджет для навігації, яке буде вказувати вам напрямок і оцінювати відстань до пункту призначення. Але не прокладе шлях, а надасть вам можливість самостійно розбиратися з тим, як дістатися до потрібного місця. Для початку роботи з девайсом користувач встановлює безкоштовний додаток на iOS / Android, а потім задає через нього пункт призначення. Можна додатково встановити точки відпочинку на шляху, якщо це необхідно.

Далі можна просто закинути смартфон в кишеню рюкзака і відправлятися в дорогу. Сам пристрій оснащено дисплеєм на електронному чорнилі. На дисплеї відображаються стрілка напрямку і додаткова інформація про поїздку (без маршруту). Карта не передбачена, як і навігаційні підказки. Велосипедисту залишиться тільки самостійно визначати, як краще проїхати і в які двори згорнути. У девайс також вбудовані магнетометр, акселерометр і гіроскоп, за даними з яких він і визначає зміни в напрямку руху велосипедиста. Стрілку напрямки можна переключити на екран зі спідометром і датою.

Пристрій захищений від попадання води, воно не боїться струсу і ударів. Кріпиться девайс на кермо велосипеда за допомогою силіконової стрічки. Кріплення надійне, з керма девайс нікуди не звалиться. Всередині встановлена ​​батарея на 350 mAh, яка на повному заряді забезпечить вам 30 годин безперебійної роботи (але тільки якщо користуватися ви їм будете без підсвічування, яка, до речі, передбачена). Пристрій Beeline спочатку з'явилося як проект на Kickstarter, але успішно дісталося до комерційного випуску. Девайс, розроблений в Британії, вже зараз можна замовити за 99 британських фунтів (в перерахунку на долари виходить близько 121 $). Оцінити всі можливості цього простого пристрою можна на супутньому відео, представленому розробниками. Поки він перший у своєму роді, який вже вийшов на комерційну стадію і став доступний. Схожі пристрої доступні тільки на передзамовлення.

27.07.2017 13:39:30
0
1103

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

LG представить «розумну» побутову техніку нового покоління з аналізатором звичок користувачів

LG представить «розумну» побутову техніку нового покоління з аналізатором звичок користувачів

На виставці CES 2017 компанія LG Electronics (LG) представить останні розробки підрозділу Home Appliance & Air Solution - сучасну побутову техніку з аналізатором звичок користувачів. Ці розробки використовуються для підвищення показників продуктивності і комфорту. Вони покликані розширити функціонал сучасних пристроїв для дому та вивести їх на абсолютно новий рівень. Вбудований аналіза..

27.07.2017
0
386
Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Підсумовуємо ключові "яблучні" новинки, які представили світу напередодні. Компанія Apple 5 червня провела презентацію, в рамках якої представила свої оновлені iPad Pro, iMac Pro, оновлені MacBook і ряд інших новинок, в числі яких опинилася і нова iOS 11. Захід пройшов в рамках конференції WWDC 2017, в даний час продовжується в Сан- Хосе. Cумміруем інформацію про ключові "яблучних" продуктах, я..

27.07.2017
0
860