Окуляри Mira Prism були створені для роботи з доповненою реальністю

  • Окуляри Mira Prism були створені для роботи з доповненою реальністю

Очок віртуальної реальності, що працюють в парі зі смартфоном існує безліч (Gear VR від Samsung, Daydream View від Google). Але жоден з існуючих виробників не поспішав створити подібні для роботи з доповненою реальністю. До нинішнього часу. Зустрічайте окуляри аугментірованной реальності Mira Prism, що працюють в парі з iPhone! Обійдеться одна пара таких окулярів в 99 $.

Попередні замовлення вже можна оформляти. Як і у випадку з окулярами віртуальної реальності, у Mira Prism є слот, куди вставляється смартфон, а також супутнє додаток для взаємодії з AR. За допомогою програми об'єкти візуалізуються перед вами. Виходить такий собі дешевий і спрощений аналог HoloLens. Окуляри аугментірованной реальності Mira Prism Окуляри Mira Prism зроблені з пластика, вони розроблені полегшеними і непомітними. Згідно з твердженнями розробників, кут огляду становить 60 градусів, дозвіл таке ж, як і біля екрану iPhone (1334 х 750 пікселів). Для взаємодії з аугментірованной реальністю також передбачений невеликий ручний контролер.

Поки вони працюють тільки з iPhone 6, 6S і 7. Однак, запустити режим доповненої реальності на інших девайсах на платформі iOS можна за допомогою режиму Spectator, що дозволяє демонструвати елементи AR через камеру. Відправка наборів для розробників намічена на осінь 2017 року, а звичайним користувачам доведеться почекати до святкового зимового періоду. Окуляри Mira Prism Передбачається, що розробники і програмісти почнуть працювати над створенням контенту з доповненою реальністю. Тому що саме наявність контенту привертає увагу простих користувачів до подібних пристроїв. А підштовхнути Mira Prism до більш активному розвитку зможе ще й вихід операційної системи iOS 11 і набору інструментів доповненої реальності ARKit для розробників.

Звичайно, ходять чутки, що Apple працює над власними окулярами доповненої реальності. Але поки у Mira Prism не з'явилося серйозного конкурента, можна спостерігати за розвитком платформи. Mira Prism Окуляри Mira Prism стають найдешевшим варіантом для взаємодії з доповненою реальністю. За попереднім замовленням вони доступні за 99 $, а основна роздрібна ціна призначена в 149 $. Подивитися на пристрій в роботі можна в демонстраційному ролику від розробників.

27.07.2017 13:22:06
0
533

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Підсумовуємо ключові "яблучні" новинки, які представили світу напередодні. Компанія Apple 5 червня провела презентацію, в рамках якої представила свої оновлені iPad Pro, iMac Pro, оновлені MacBook і ряд інших новинок, в числі яких опинилася і нова iOS 11. Захід пройшов в рамках конференції WWDC 2017, в даний час продовжується в Сан- Хосе. Cумміруем інформацію про ключові "яблучних" продуктах, я..

27.07.2017
0
861