Samsung представить новий роботизований пилосос POWERbot VR7000 на CES 2017

  • Samsung представить новий роботизований пилосос POWERbot VR7000 на CES 2017

Samsung Electronics анонсувала нове покоління інноваційної серії роботизованих пилососів POWERbotTM - VR7000.

Модель буде представлена на міжнародній виставці CES 2017, яка пройде в Лас-Вегасі в період з 5 по 8 січня 2017 року. Ключовими особливостями нової моделі стануть велика потужність всмоктування і елегантний дизайн: при відносно невеликій висоті (9,7 сантиметра) VR7000 на 28 відсотків тонше попереднього покоління роботизованих пилососів Samsung.

Новий дизайн пристрою створений спеціально для тих користувачів, які потребують поліпшеної автоматичної чищенні. Згідно з результатами внутрішнього дослідження компанії Samsung, 39% користувачів електроніки в Північній Америці хочуть отримати від роботизованих пилососів не тільки вміння прибирати у важкодоступних місцях, а й більш потужне всмоктування для виключення необхідності в повторній прибирання після закінчення роботи пилососа.

Залежно від обраної моделі, POWERbotTM VR7000 забезпечує ретельну чистку завдяки досягненню потужності всмоктування аж до 20 Вт. У той же час пристрій здатний приділяти увагу зонам, які важко діставати ручним пилососом, наприклад в областях під ліжком або іншими меблями.

Інноваційна технологія Edge Clean Master в POWERbotTM VR7000 дозволяє роботизованому пилососа виконувати свої завдання на відстані 15 міліметрів від стіни. Домогтися такого приголомшливого результату вдалося за допомогою щітки шириною 28,8 сантиметра, яка є найширшою в індустрії. Вона розташована на передній частині пилососа, а тому пристрій без проблем справляється з пилом і волоссям біля стіни. Крім того, функція автоматичної заслінки самостійно прикриває клапан, тим самим допомагаючи пилососа всмоктувати ще більше пилу по периметру кімнати.

POWERbotTM VR7000 підтримує унікальну функцію самостійної очищення щітки, яка значно знижує кількість пилу і волосся, що застряють між щетинками. Дана система всмоктує сміття через центральну частину щітки. Завдяки цьому проводити технічне обслуговування пристрою доведеться значно рідше.

Роботизований пилосос POWERbotTM VR7000 оснащений декількома розумними функціями, які роблять роботу пристрою більш ефективною. Наприклад, Visionary Mapping Plus і FullView Sensor 2.0 дозволяють POWERbotTM VR7000 запам'ятовувати обриси кімнати, що згодом стане в нагоді для автоматичного визначення брудних поверхонь. Також пилосос здатний визначити дрібні перешкоди і працювати навколо об'єктів розміром до 10 міліметрів.

Функція розумного контролю потужності автоматично збільшує інтенсивність всмоктування для оптимальної чистки тій чи іншій поверхні. Наприклад, коли пилосос переміщається з підлоги з твердих порід дерева на килим, мотор збільшує потужність для кращого результату. Як і багато інших пристроїв Samsung, POWERbotTM VR7000 працює в системі Інтернету речей, а значить - користувачі зможуть дистанційно керувати його роботою через додаток. На смартфоні вдасться включити і вимкнути роботизований пилосос, внести зміни в розклад прибирання, а також перевірити її історію. Додатково до цього, POWERbotTM VR7000 підтримує технологію Amazon Echo, яка надає можливість керувати пилососом за допомогою голосових команд.

13.06.2017 11:29:56
0
318

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Нова універсальна пральна машина Samsung 4-в-1

Нова універсальна пральна машина Samsung 4-в-1

Samsung Electronics представила революційну систему прання FlexWash + FlexDry, подробиці про яку будуть розказані на міжнародній виставці CES 2017 в Лас-Вегасі. Вона поєднує можливості двох пральних машин і двох сушарок в одному рішенні. Завдяки їй користувачі отримають максимальну свободу дій і зможуть прати речі в будь-якій ситуації саме так, як їм хочеться. Система FlexWash + FlexDry підт..

13.06.2017
0
332
Посуд з кам'яної кераміки IPEC

Посуд з кам'яної кераміки IPEC

Компанія IPEC з 1994 року широко представлена ​​на європейському ринку, виробляючи продукцію для таких гігантів, як IKEA і Tesco. У 2016 році компанія прийняла рішення розвивати власний бренд - IPEC. Ексклюзивні права на дистрибуцію торгової марки на території України отримав Південь-Контракт. Товарний портфель Південь-Контракту поповнився лінійкою високоякісного посуду з кам'яної кераміки ТМ IPEC..

27.07.2017
0
457
Модульний ліхтар Playful Base програє музику і заряджає ваші гаджети

Модульний ліхтар Playful Base програє музику і заряджає ваші гаджети

Ми вже бачили ліхтарі з пляшками для води, модульні портативні ліхтарики і більші освітлювальні прилади для кемпінгу. Новий Playful Base від японського виробника Root Co вміщує в себе відразу все з цього. В одному пристрої присутній відразу кілька функцій, які можуть виявитися корисними на природі. Вдень в ньому можна носити з собою воду, а ввечері включати в якості ліхтарика для намету або освітл..

27.07.2017
0
815