LG представить «розумну» побутову техніку нового покоління з аналізатором звичок користувачів

  • LG представить «розумну» побутову техніку нового покоління з аналізатором звичок користувачів

На виставці CES 2017 компанія LG Electronics (LG) представить останні розробки підрозділу Home Appliance & Air Solution - сучасну побутову техніку з аналізатором звичок користувачів.

Ці розробки використовуються для підвищення показників продуктивності і комфорту. Вони покликані розширити функціонал сучасних пристроїв для дому та вивести їх на абсолютно новий рівень. Вбудований аналізатор дозволяє побутової техніки LG моніторити і запам'ятовувати потреби своїх власників шляхом збору та обробки інформації щодо шаблонів їх поведінки і стилю життя. Дані технології постійно розвиваються і надають користувачам нові вирішення повсякденних проблем.

Використовуючи оптичні і сенсорні датчики, новий робот-пилосос LG розпізнає об'єкти в приміщенні (форму і розміри предметів) і виконує прибирання в залежності від виявлених параметрів. Зробивши фотографію приміщення, «розумне» пристрій запам'ятовує перешкоди і надалі вчиться їх об'їжджати. Пилосос «бачить» електричні дроти і навіть домашні тапочки, завдяки чому вони ніколи не потраплять під обертову щітку пристрою. Вакуумний робот-пилосос LG легко розпізнає знаходиться в кімнаті, і люб'язно попросить його відійти для подальшої безперешкодної прибирання.

«Розумні» холодильники LG стали ще зручніше в користуванні із застосуванням технологій аналізу звичок користувачів. Вивчаючи звички та уподобання користувачів в їжі, новий холодильник LG виконує величезну кількість завдань. Наприклад, холодильник автоматично заповнить форму для льоду перед тим проміжком дня, коли користувач зазвичай дістає прохолодні напої. Влітку «розумний» холодильник LG запустить 4-ступінчасту систему стерилізації у відповідь на зміну температури і вологості, які можуть сприяти псування продуктів.

Новий «розумний» кондиціонер від LG також аналізує звички власників. Пристрій збирає інформацію про те, в яких кімнатах користувачі проводять найбільше часу протягом дня. За допомогою цих даних оперативно встановлюється найбільш комфортна температура, а холодні повітряні потоки розподіляються до відповідних зони. Припустимо, самим відвідуваним приміщенням в будні є кухня. А у вихідні дні користувачі проводять більше часу в вітальні, тому в даний період саме ця зона вимагає особливого охолодження або обігріву.

Завдяки новим технологіям пральні машини LG теж швидко оцінюють зовнішні умови і вивчають щоденні дії користувачів. І все для того, щоб максимально оптимізувати роботу пристрою і підвищити показники продуктивності. Наприклад, при пранні в жорсткій воді «розумна» пральна машина LG задає відповідні налаштування по температурному режиму і використаному обсягом води, щоб запобігти пошкодженню одягу. А в разі сильного забруднення одягу пральна машина автоматично додасть додатковий цикл полоскання.

«Аналіз звичок користувачів - це наступний етап еволюції« розумних »побутових пристроїв. LG є лідером і першовідкривачем в даному сегменті ринку, - говорить Сонг Дахюн, президент компанії LG Electronics Home Appliance & amp; Air Solutions. - І, звичайно ж, особливу увагу варто приділяти не тільки зростаючим можливостям техніки, а й тому, як відкритий доступ до особистих даних користувачів відіб'ється на роботі компаній. Ми глибоко переконані, що поряд з підвищенням показників продуктивності і комфорту також слід фокусуватися на питаннях безпеки і приватності. Дані поняття і параметри не повинні виключати один одного ».

Побутова техніка LG з аналізатором звичок користувачів буде представлена на виставці CES 2017 року з 5 по 8 січня, на стенді компанії №11100 виставкового центру в Лас-Вегасі.

27.07.2017 12:19:28
0
386

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Electrolux анонсувала новий блендер ESB2500

Electrolux анонсувала новий блендер ESB2500

Якщо ще зовсім недавно все куталися в теплі шарфи і пальто, то зараз весна міцно зміцнила свої позиції за вікном. Саме час замислитися над тим, як зустріти весняно-літній сезон повним сил, енергії і бадьорості. Наша порада - почати зі здорового харчування, і в цьому вам допоможе спортивний блендер Electrolux ESB2500. Напевно, кожен з нас хотів би приділяти більше уваги своєму здоров'ю і фізи..

27.07.2017
0
325
Фітнес-трекер Misfit Flare з одним світлодіодом вже надійшов у продаж

Фітнес-трекер Misfit Flare з одним світлодіодом вже надійшов у продаж

Розробники з Misfit приховали в рукаві ще один фітнес-трекер, на цей раз з одним єдиним світлодіодом і сучасним модним дизайном. Цей трекер, який отримав назву Misfit Flare, являє собою мінімалістичне переносна пристрій, який пропонує багато, але при цьому варто не надто дорого. Представники Misfit описують цей девайс як "пристрій, що підходить тим, хто ще не визначився з тим, який активної фіз..

27.07.2017
0
562
Модульний ліхтар Playful Base програє музику і заряджає ваші гаджети

Модульний ліхтар Playful Base програє музику і заряджає ваші гаджети

Ми вже бачили ліхтарі з пляшками для води, модульні портативні ліхтарики і більші освітлювальні прилади для кемпінгу. Новий Playful Base від японського виробника Root Co вміщує в себе відразу все з цього. В одному пристрої присутній відразу кілька функцій, які можуть виявитися корисними на природі. Вдень в ньому можна носити з собою воду, а ввечері включати в якості ліхтарика для намету або освітл..

27.07.2017
0
815
Навігатор Beeline для велосипедистів вкаже напрямок, але не маршрут

Навігатор Beeline для велосипедистів вкаже напрямок, але не маршрут

Багато велосипедисти вважають, що вони набагато вільніше мотоциклістів. Вірно, адже вони можуть поїхати куди завгодно, коли їм цього захочеться. Якщо ви згодні з цим, то вам до душі може припасти Beeline. Це новий гаджет для навігації, яке буде вказувати вам напрямок і оцінювати відстань до пункту призначення. Але не прокладе шлях, а надасть вам можливість самостійно розбиратися з тим, як дістатис..

27.07.2017
0
1104