Венцедор Протруйник Насіння

Венцедор Протруйник Насіння

На складі
Рейтинг:

На складі 1200
1 200 грн.

 • Артикул: 101086

Якість
Доставка
Оплата
Діюча речовина

Тебуконазол 0,025 кг/л, тирам 0,4 кг/л

Виробник

Альфа Смарт Агро

Об `єм

5 л

Тип протруйника

Контактно-системний

Культури, на яких використовується

Яра і озима пшениця, ячмінь, овес, просо, кукурудза, льон

Норма витрати робочої речовини

10 л / 1 т насіння зернових, 3 – 5 л / 1 т насіння льону-довгунця

Протруйник Венцедор - це концентрат з розряду фугніцидів, діючими речовинами якого є:

 • тебуконазол;
 • тирам.

Тебуконазол - впливає системно, оберігаючи паросток сільськогосподарської культури. Принцип дії зєднання полягає в блокуванні біологічного синтезу стеринів (складова клітинної стінки грибка), завдяки чому порушується поділ клітин шкідника, в подальшому відбувається його загибель. Також на початкових стадіях розвитку рослин цей компонент є регулятором росту, зупиняє процедуру подовження міжвузлів у зернових. Таким чином, не відбувається занадто швидкого розвитку поверхневої частини колоса, а корінь розвивається інтенсивніше, зростання рослини відбувається рівномірно.

Тірам - будучи контактним діючою речовиною, захищає агрокультуру, не проникаючи в неї, а лише усуваючи можливість розвитку бактерій і грибків на поверхні рослини або насіння. Він розміщується в клітці шкідника, блокує активність медесодержащими ферментів і сульфорогідрільной їх групи.

Протруйник Венцедор ТМ Альфа Смарт Агро допомагає фермерам створити максимально сприятливі умови для вирощування сільськогосподарських культур, оберігаючи їх від основних можливих шкідників і захворювань. Він являє собою концентрований 2-компонентний засіб для протруювання насіння. Має властивість регулювати ріст рослини.

Де купити оригінальний протруйник Венцедор?

Вибираючи препарат, не варто орієнтуватися тільки на його ціну. За вартісним показником може приховуватися підробка. Бути впевненим у якості продукту буде легко, якщо купити протруйник Венцедор в інтернет-магазині АгроПлант. Наша ціна на товар відповідає його якості. Оригінальність продукції можна перевірити, звіривши номерну партію придбаних одиниць з номером виробника. Інтернет-магазин АгроПлант вказує ціну на протруйник Венцедор за ємність обємом 5 л. З урахуванням норми витрати 1 л на 1 т посівного матеріалу даної каністри вистачить на 5 т насіння.

Догляд за злаковими культурами, кукурудзяним полем або плантацією з льоном для фермера стане простим при використанні Венцедора. Застосування оригіналу дозволить бути спокійним за безпеку зібраного зерна для людини і навколишнього середовища. Збирайте найкращий урожай, не хвилюючись за його хвороби або можливих шкідників, купивши оригінальний протруйник в інтернет-магазині АгроПлант.

Які переваги?

 1. Протруйник обєднав в собі 2 діючих компонента різного способу впливу на патогенну мікрофлору.
 2. Бореться з багатьма шкідниками і хворобами, особливо відмінно захищає від головешки різного виду.
 3. Попереджає появу у рослини грибка або інфекції через насіння і грунт, а також знищує хвороботворні клітини на поверхні культури.
 4. Допомагає рівномірному розвитку агрокультури, будучи регулятором росту.
 5. Не впливає на схожість посівного матеріалу і енергію проростання.

Як застосовувати Венцедор?

Використання Венцедора на полях великих площ надає зручності і легкості в догляді за рослинами, адже встежити за появою грибка або головешки на зернових на полях площею в кілька гектарів досить складно. Застосовуючи засіб, за врожай можна не хвилюватися, обробка препаратом допомагає захистити від шкідників і хвороб такі агрокультури:

 • пшеницю яру і озиму;
 • озимий та ярий ячмінь;
 • просо;
 • овес;

Також протруйник застосовують для догляду за насінням льона-довгунця і кукурудзи. Обробляють посівний матеріал за 1 - 2 тижні до висаджування його в грунт. Перш ніж проводити процедуру, насіння потрібно очистити і відкалібрувати (щоб пил і домішки трохи послужили звязування розчину), а каністру з Венцедором сильно збовтати. Концентрат розводиться в співвідношенні 10 л води на 1 т посівного матеріалу для злакових культур і льону-довгунця або в співвідношенні 3 - 5 л води на 1 т кукурудзяного насіння. Детальніше норми витрати розведеного протруйника, а також вплив його на патогенні організми, описані в таблиці нижче.

Спосіб застосування концентрату для різних сільськогосподарських культур

Агрокультура

Витрата речовини, мл/т

З чим бореться

Метод оброблення

Максимум обробок

Ярова і озима пшениця

1000 – 1200

Фузаріозні і гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, пліснява насіння, сітчаста плямистість, септоріоз, летюча, тверда і камяна головешка

Протруюється насіння розчином препарату перед посівом (10 л води на 1 т зерна)

1

Озимий та ярий ячмінь

Препарати зі схожими діючими речовинами застосовують для таких рослин

Овес

1000 – 1200

Летюча та пухирчаста сажка, червоно-бура плямистість, пліснявіння зерна

Протруювання насіння розчином препарату перед посівом (10 л води на 1 т насіння)

1

Просо

Головня волоті, пліснявіння зерна

Льон-довгунець

Антракноз, крапка, плямистість, пліснявіння насіння

Кукурудза (вирощується для зерна)

1200

Летюча, сажка, фузаріозні кореневі і прикореневі гнилі, пліснява насіння

Протруювання насіння розчином препарату перед посівом (3-5 л води на 1 т насіння)

Оскільки концентрат відноситься до протруючих речовин, то потрібно уважно і обережно застосовувати його на сільськогосподарських культурах. Точно дотримуючись інструкції з використання засобу, використовуючи оригінальну продукцію, протруйник Венцедор стане зручним, безпечним захисником для насіння і пророслих рослин. У рекомендованих дозах він не токсичний для рослин.

Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ми доставляємо замовлення по всій території Росії і СНД.

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта