PreNoctіn A (Нітрофікс)

PreNoctіn A (Нітрофікс)

На складі
Рейтинг:

На складі 2368
2 368 грн.

 • Артикул: 101287

Якість
Доставка
Оплата

PreNoctіn A (Нітрофікс) - Рідкий інокулянт для сої з прилипачем-стабілізатором.

 • Препаративна форма: двокомпонентний препарат: інокулянт – рідина від жовтого до коричневого кольору, прилипач-стабілізатор – рідина чорного кольору.
 • Термін та умови зберігання: 2 роки при температурі від +4 до +25 °С в захищеному від світла місці.
 • Кількість життєздатних клітин: з дати виробництва не менше 5,0 х 109 КУО/мл та 1,0 х 109 КУО/мл на закінчення терміну зберігання.
 • Безпека: не шкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, екологічно безпечний. Не є фітотоксичним.
 • Упаковка: 3 л.

Склад

Nocіn A – рідкий інокулянт: живі клітини бактерії Bradyrizobium japonicum.
Pro Noc Multі – прилипач-стабілізатор

Призначення

Рідкий Інокулянт для сої з прилипачем-стабілізатором для завчасної обробки насіння за 21 добу до посіву. Застосовують для забезпечення рослин доступним азотом, здешевлення технології вирощування бобових культур і накопичення азоту в ґрунті.

Механізм дії

Бульбочкові бактерії проникають у корінь рослини через кореневі волоски. По мірі просування вздовж кореневого волоску бактерії утворюють довгі нитки (або тяжі), які отримали назву інфекційних ниток, що глибоко проникають у тканину кореня рослини, де бактерії починають інтенсивно розмножуватися. Це стимулює швидкий поділ клітин рослини навколо бактеріальних вогнищ , що призводить до виникнення бульбочок. У середині бульбочок, бактеріальні клітини перетворюються на бактероїди, які інтенсивно фіксують азот з повітря.

Взаємодія між бульбочковими бактеріями і бобовими рослинами має симбіотичний характер. Бобові рослини, постачають бульбочковим бактеріям вуглеводи та мінеральні солі, натомість отримують амонійний азот, який утворюється внаслідок фіксації атмосферного азоту бульбочковими бактеріями. Частина засвоєного рослинами азоту залишається у ґрунті із залишками рослин.

Властивості

 • підвищує врожайність сої на 4,0 ц/га і більше;
 • забезпечує біологічну фіксацію атмосферного азоту;
 • сприяє накопиченню азоту в ґрунті;
 • дає можливість інокулювати насіння за 21 добу до посіву (через вплив стабілізатора);
 • збільшує вміст протеїну в насінні бобових на 3%;
 • не вимагає додаткових операційних витрат щодо застосування на відміну від внесення мінеральних азотних добрив;
 • сприяє ранньому утворенню бульбочок;
 • є ефективною альтернативою використання мінеральних азотних добрив та дозволяє заощадити значні кошти.

Норми застосування

За допомогою конектору (зєднувач) влити складову Pro Noc Multі (у кількості 1,0 л) в упакування зі складовою Noctіn A (кількість 2 л), ретельно перемішати до повної однорідності. Отриманою сумішшю провести інокуляцію насіння за допомогою спеціальних приладів у чистому приміщенні.
Обробку здійснюють в установках для протруювання насіння або ранцевим обприскувачем при завантаженні насіння на транспорт, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів на оброблене насіння. Складова Pro Noc Multі дозволяє обробляти насіння за 60 діб до сівби.

Допускається інокуляція насіння сої обробленого хімічними протруйниками на основі тираму при умові протруювання за 7-10 днів до інокуляції. Дозволяється спільна обробка в день посіву в робочому розчині на основі флудіоксонілу, при цьому дозу інокулянту рекомендується збільшувати на 50% – до 4,5 л/т (суміш 3,0 л інокулянту і 1,5 л стабілізатора-прилипача).
Рекомендовано застосування інокулянту з біологічним протруювачем «Респекта» чи «Бактофіт».

Увага

 • Важливим фактором для ефективності препарату PreNoctin A і нормального функціонування симбіозу рослини і бактерій є агроекологічні умови: наявність у ґрунті фосфору не нижче 2,5 мг/100 г ґрунту; кислотність ґрунту для посівів зернобобових культур не повинна виходити за межі pH 6,5-7,5 од.
 • З моменту відкриття упаковки, інокулянт використовувати протягом 24 годин.
 • Уникати впливу прямих сонячних променів на інокулянт та оброблене насіння.
 • Обробку проводити в складах, під дахом зернотоку або насіннєвих ящиках сівалки, у тіні.
 • При транспортуванні насіння вкривати брезентом.
Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ми доставляємо замовлення по всій території Росії і СНД.

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта