НітроМаіс

НітроМаіс

На складі
Рейтинг:

На складі 1346
1 346 грн.

 • Артикул: 101281

Якість
Доставка
Оплата

НітроМаіс (PH) - Препарат мікробіологічний, асоціативний азотфіксатор з ростостимулюючою дією.

 • Препаративна форма: рідина від тілесного до коричневого кольору з відтінками різної насиченості. Або сипучий порошок від сірого до чорного кольору.
 • Термін та умови зберігання: рідкий препарат – 12 місяців, при температурі від +4 до +10 °С у захищеному від світла місці.
 • Сухий препарат – 24 місяців при температурі від +4 до +20 °С у захищеному від світла місці.
 • Кількість життєздатних клітин: не менше 2,0 х 109 КУО/мл.
 • Безпека: не шкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не є фітотоксичним.
 • Упаковка: Bag-in-Box обємом 2 л,

Склад НітроМаіс

Живі клітини бактерії Azospirillum brasilense і продукти їх метаболізму (ауксини, амінокислоти, ферменти та інші біологічно активні речовини).

Призначення

Асоціативний азотфіксатор з ріст стимулюючою дією для обробки насіння кукурудзи, сорго, соняшнику, озимого та ярого ріпаку, пивоварного ячменю. Застосовується для фіксації атмосферного азоту, стимуляції росту кореневої системи рослин

Механізм дії НітроМаіс

Асоціативні бактерії Azospirillum brasilense, що входять до складу препарату, після інокуляції насіннєвого матеріалу його посіву і проростання, колонізують прикореневу зону рослин, харчуючись кореневими виділеннями рослини, фіксують атмосферний азот і синтезують фітогормони, такі як гетероауксини (індол оцтову; індол молочну кислоти) та гібереліни. Гетероауксини – гормони, які стимулюють ріст рослин, а гібереліни – гормони які стимулюють розвиток кореневої системи. До того ж, діюча культура A. brasilense продукує цитокін-подібні речовини, які стимулюють збільшення кореневих волосків.

Примітка: гібереліни викликають збільшення кількості бокових корінців, а цитокініни стимулюють утворення кореневих волосків, але зменшують кількість бокових коренів та подовження головного кореня. Комбінація чистих фітогормонів індол оцтової кислоти, гіббереліну і кинетину формує зміни в морфології кореневої аналогічні тим, які отримують шляхом інокуляції насіння культурою А. brasilense.

Властивості НітроМаіс

 • дозволяє заощадити на застосуванні азотних добрив за рахунок фіксації атмосферного азоту в кількості 15-35 кг/га;
 • покращує розвиток кореневої системи за рахунок синтезу фітогормонів (ауксинів, гіберелінів, цитокінінів), стимуляторів росту, що сприяє поліпшенню поглинання вологи і поживних речовин;
 • підвищується енергія проростання і схожість насіння на 1-1,5%;
 • підвищує стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища, особливо до ґрунтової та повітряної посухи;
 • сприяє росту і розвитку інших корисних мікроорганізмів у ризосфері рослини;
 • працює в діапазоні рН від 4,5 до 8 од.;
 • збільшує врожайність на 7-12%;
 • сприяє появі рівномірних і дружних сходів.

Увага

Рекомендується використання препарату «НітроМаїс (РН)» спільно з прилипачем-стабілізатором «Адьюгрейн 25%» (1.0 л/т насіння) для завчасної обробки, це забезпечить захист обробленого насіння від несприятливих ґрунтових умов.

 • уникати впливу прямих сонячних променів на інокулянт та оброблене насіння (обробку проводити тільки в складських приміщеннях або під дахом зернотоку, при транспортуванні – насіння вкривати брезентом);
 • перед застосуванням препарат збовтати;
 • відкритий препарат використати протягом 24 годин.
Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ми доставляємо замовлення по всій території Росії і СНД.

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта