Гумат 500 K/Na Humate 500

Гумат 500 K/Na Humate 500

На складі
Рейтинг:

На складі 3300
3 300 грн.

 • Артикул: 101214

Якість
Доставка
Оплата

Гумат калію / натрію з мікроелементами Humate 500

Гумат 500 - 100% розчинний органічний препарат на основі калійних солей гумінових кислот, фульвових кислот і суміші мікроелементів.

СОСТАВ Humate 500:

Солі фульвових кислот250 г/л
Солі гумінових кислот250 г/л
Азот30 г/лМарганець1,7 г/л
Фосфор25 г/лЦинк6,4 г/л
Калій95 г/лМагній3,8 г/л
Залізо5,2 г/лМолібден0,21 г/л
pH7.5-9

 Переваги Humate 500:

 • Збільшує вміст вологи в тканинах рослин за рахунок зниження транспірації.
 • За рахунок електролітичних властивостей дозволяє працювати в умовах зниженої вологості, підвищуючи стійкість рослин до посухи
 • Інтенсифікує обмінні процеси в клітці рослини, підвищує інтенсивність фотосинтезу, вміст хлорофілу і розчинних вуглеводів

Норми витрат Humate 500:

КультураФаза ростуНорма внесення, л / га
ЗерновіФаза кущення (ВВСН 21-29)0,2
 Вихід в трубку (ВВСН 30-49)0,5
 Прапорцевий лист (ВВСН 55-60)0,3
СоняшникФаза 4-5 листків (ВВСН 14-16)0,3
 Фаза 10-12 листків (ВВСН 30-33)0,5
РіпакФаза 4-6 листків (перед виходом в зиму) (ВВСН 14-16)0,2
 Фаза розетки (ВВСН 21-39)0,3
 Фаза бутонізації (перед цвітінням) (ВВСН 50-61)0,5
Кукурудза3-5 листків (ВВСН 13-15)0,2
 6-8 листків (ВВСН 16-18)0,5
Соя, горохФаза 3-5 трійчастих листків (ВВСН 14 – 16)0,2
 Фаза бутонізації (ВВСН 51-61)0,2
Цукровий і кормовий бурякФаза 4-6 листків (ВВСН 14-16)0,2
 Фаза змикання листків у рядах (ВВСН 19-34)0,5
 Фаза змикання листків у міжряддях (ВВСН 35-39)0,5
ОвочіЧерез кожних 12-15 днів по листу0,2
 Фертигація через 25-28 днів1
ВиноградПеред цвітінням (ВВСН 51-59)0,5
 Після цвітіння (ВВСН 61-69)0,5
 Налив ягід (ВВСН 75-80)0,8
ПолуницяЧерез кожних 15-20 днів по листу0,5
 Фертигація через 20-25 днів0,8
Плодово-ягідні насадженняБілий бутон (ВВСН 51-55)0,5
 Після цвітіння (ВВСН 71-72)0,8
 В період активного наливу плодів 2 рази за сезон0,5

Як це працює?

Принцип дії препарату базується на основних двох складових - на солях гумінових кислот і фульвокислот.

Екстракт леонардіту, який є основною сировиною для виготовлення препарату, проходить певну хімічну обробку, завдяки чому, в кінцевому продукті міститься низькомолекулярна фракція гумінових кислот. Крім того, леонардит є відносно молодим геологічним утворенням, на відміну від бурого вугілля, тому він зберігає в своєму складі велику кількість біологічно активних речовин - продуктів життєдіяльності мікроорганізмів.

Отриманий комплекс гумінових кислот доповнюється біологічно активними речовинами, включаючи амінокислоти, вуглеводи, ферменти, антибіотики і природні стимулятори росту.

У препараті містяться вітаміни групи В: тіамін (В1), рибофлавін (В2), пантотенова кислота (В3), піридоксаль (В6), ціанокобаламін (12), а також нікотинова кислота (РР) і каротин (провітамін А). Завдяки такому додатковому комплексу, препарат має високий фізіологічний ефект, так як легко проникає в рослину при обробці. При цьому гумінові кислоти здатні приєднувати і структурувати мінеральні речовини з ґрунту, підвищуючи таким чином їх доступність для рослини. Повязані гуміновими кислотами мінеральні речовини або відразу використовуються рослиною, або переміщуються в вакуоль - основний центр запасних речовин рослинної клітини, звідки поступово вивільняються в цитоплазму клітини в міру необхідності.

Другою діючою речовиною є фульвові кислоти. Фульвові кислоти - це складова частина гумусу (поряд з гуміновими кислотами), у великих кількостях зустрічаються на кислих грунтах (лісові, опідзолені, болотисті), в препараті мають кислу рН і підкисляють грунт. Цю властивість можна використовувати, вносячи препарат на лужних і засолених грунтах.

Фульвокислоти також відносяться до ряду гумінових речовин, але на відміну від останніх вони залишаються в розчині після випадання в осад гумінових кислот при закисленні загального розчину. Завдяки високій кислотності фульвокислоти руйнують ґрунтові мінерали і сприяють переміщенню продуктів розкладання в нижні шари ґрунту.

Фульвокислоти препарату - це потужні електроліти, які за рахунок низької молекулярної маси і високої реакційної здатності, легко приєднують мінеральні речовини, що робить їх легкодоступними для рослин. Висока значимість фульвокислот для протистояння рослини посухі полягає в здатності фульвокислот насичувати клітини рослини мінеральними речовинами за рахунок високої проникності кислот в клітину і не вимагаючи при цьому вологи.

Висока проникність мінеральних речовин всередину клітини відбувається за рахунок різниці концентрацій фульвокислот зовні і всередині клітини. На поверхні клітини після обробки препаратом по листу знаходиться більша кількість фульвокислот, які, маючи властивість електроліту, відразу починають проникати всередину клітини для вирівнювання концентрації.

Таким чином відбувається насичення протопласта рослинної клітини фульвокислотами і супутніми мінеральними речовинами, які несут на собі.

Фульвокислоти підвищують проникність клітинних мембран і мають антиоксидантні властивості, в короткий проміжок часу дозволяють вивести рослину зі стресу викликаного недостатньою кількістю вологи. А висока гігроскопічність фульвокислот дозволяє більш ефективно акумулювати вологу, яка конденсується на поверхні рослин за рахунок перепаду температур в період зміни дня/ночі.

При використанні:

 • З протруйниками насіння: пригнічує розвиток патогенних мікроорганізмів. «Огортає» насіння поживними речовинами.
 • З гербіцидами: нівелює стрес від токсичного впливу. Дає змогу зменшити норму розходу гербіциду на 10-15%.
 • З фунгіцидами: знімає стрес і підсилює дію фунгіциду, тому що є гарним іонним прилипачем.
 • З мінеральними добривами: у кілька разів підвищує ефект використання поживних речовин рослинами з добрив. Зменшує вимивання і випаровування мінеральних добрив за рахунок їх структурування в грунті. Дає змогу зменшити норму внесення добрив на 5-10%.

Використання препарату дозволяє:

 • підвищити врожайність у середньому 20%, а на овочевих культурах – до 150%,
 • помітно збільшити період плодоношення,
 • підвищити вміст корисних речовин в рослинах (вітамінів, цукрів, в пшениці – клейковини, в олійних культурах – масел).
 • зменшити вміст шкідливих речовин в рослинах і плодах (наприклад, нітратів).
 • Стимулює діяльність ґрунтових мікроорганізмів, веде до збагачення ґрунту доступними для рослин елементами живлення.

Інструкції із застосування

Препарат застосовують самостійно або спільно з пестицидами та мінеральними добривами.
При спільному внесенні до загального розчину препарат Нumate 500 слід додавати в першу чергу. Рекомендовано провести попередній тест на сумісність.

Гумат 500 10л і 1л

Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ми доставляємо замовлення по всій території Росії і СНД.

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта