Фульвітал Плюс Цинк

Фульвітал Плюс Цинк

На складі
Рейтинг:

На складі 1400
1 400 грн.

  • Артикул: 101204

Якість
Доставка
Оплата

Фульвітал плюс Цинк для кукурудзиФульвітал плюс Цинк з.п. - Стимулятор росту та дефіцит-коректор цинку – оптимальний вибір для кукурудзи.

Фульвітал Плюс Цинк – препарат, розроблений спеціально для стимуляції активного росту рослин та живлення їх цинком. Фульвові кислоти, які входять до складу препарату, є стимулятором росту. Обробка рослин в критичні фази препаратом Фульвітал Плюс Цинк компенсує дефіцит цинку, сприяє активному поділу клітин, закладанню генеративних органів, стимуляції природного імунітету та фотосинтезу. Фульвітал Плюс забезпечує максимальну реалізацію генетичного потенціалу рослин та високий рівень урожаю.

  • pH: 3
  • Препаративна форма: Порошок, що змочується
  • Упаковка: 1,5 кг

Переваги Фульвітал плюс Цинк з.п:

  • Корегує дефіцит цинку
  • Стимулює наростання вегетативної маси
  • Посилює природний імунітет рослин

Склад стимулятора росту Фульвітал плюс Цинк з.п:

Фульвові кислоти750 г/кг
Цинк (Zn)130 г/кг

Застосування

КультураСпосіб застосуванняНорма витрати препаратуКратність обробок
Зернові, технічні, овочевіПередпосівна обробка насіння0,2 кг/т1
Зернові, технічні, овочевіПозакореневе підживлення0,1-0,2 кг/га1-4

Рекомендації:

Фульвітал Плюс Цинк добре сумісний з пестицидами та добривами, але перед застосуванням рекомендується провести тест на сумісність.

Рекомендований порядок приготування бакової суміші: кондиціонер для води (якщо необхідно), Фульвітал Плюс Цинк (у вигляді маточного розчину), пестициди, мікродобрива.

Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ми доставляємо замовлення по всій території Росії і СНД.

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі обрані товари є в наявності, то ми доставимо замовлення протягом 1 - 2 тижнів, в залежності від віддаленості Вашого регіону. Якщо замовлений товар відсутній на складі, то максимальний термін доставки замовлення може скласти 8 тижнів. Але ми намагаємося доставляти замовлення клієнтам якомога швидше, і 90% замовлень клієнтів відправляються протягом перших 3 тижнів. У разі, якщо частина товарів з Вашого замовлення через 3 тижні не надійшла на склад, ми відправимо всі наявні товари, а потім за наш рахунок дійшли Вам решту замовлення.

Способи оплати:

Оплата при отриманні
Онлайн-оплата картою
Оплата в терміналі
Безготівковий розрахунок
Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет. Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа. Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнта